Gire utvikler Skandinavias mest effektive plattform for transport­ av bil.

Click to scroll to main content

Målet vårt er å skape optimal logistikkflyt for bilbransjen og levere en heldigital kundereise i verdensklasse.

90K
Over 90 000 fullførte oppdrag
3
Etablert i 3 land
4.82
Kundetilfredshet

Vi utvikler vår egen digitale plattform for å kunne levere den aller beste kunde­opplevelsen. Bil­transport skal være så sømløst som mulig.

Gires bookingskjema

Vi gjør alltid vårt ytterste for at hver kunde­opplevelse møter eller overgår forventninger. Det skal være trygt, problem­fritt, oversiktlig og presist, hver eneste gang.

Vårt
kunde­løfte

01
Precise

Presisjon i alle ledd er avgjørende for oss, fordi det er avgjørende for deg. Vi lover å levere når vi sier at vi skal, i alt fra ut­rulling av ny teknologi til henting og levering av biler.

02
User-friendly

Gire skal være såpass enkelt at det blir en del av hverdagen. Enkelhet er kjernen i tjenesten og platformen vår, og målet er at bruker­reisen og kunde­opplevelsen ved hvert oppdrag  skal oppleves sømløst.

03
Driven

Vi har stor driv­kraft og store ambisjoner, både for oss selv og for våre kunder. Vi lover ikke bare god service, vi skal levere løsninger som overgår forventningene.

Sammen blir dette også P - U - D, eller PUD, som er det viktigste ordet i Gires eget stammespråk. Et transport­oppdrag er nemlig en «Pick-up and delivery», og er det noe vi bryr oss om her i verden, så er det dét!

Møt teamet

Gire Norge

Lasse H. Hordvik

Lasse H. Hordvik

Customer Success Manager
+47 457 81 192
lasse@giremobility.com
Kristoffer Due-Sørensen

Kristoffer Due-Sørensen

Managing Director
+47 936 30 688
kristoffer@giremobility.com
Nemanja Koponja

Nemanja Koponja

Operations Lead
+47 981 38 139
nemanja@giremobility.com
Joanna Solvik

Joanna Solvik

Recruitment Lead
+47 951 07 670
joanna@giremobility.com
Jone Eggen Westrum

Jone Eggen Westrum

Quality & Opser
jone@giremobility.com
Truls Jensen

Truls Jensen

Quality & Opser
truls@giremobility.com
Nikolai Tverborgvik

Nikolai Tverborgvik

Quality & Opser
nikolai@giremobility.com

Admin & Tech

Petter Steensland

Petter Steensland

Co-founder and CCO
+47 932 54 649
petter@giremobility.com
Stian B. Berentsen

Stian B. Berentsen

Co-founder & CEO
+47 930 08 047
stian@giremobility.com
Carl Astrup

Carl Astrup

CTO
+47 991 61 066
carl@giremobility.com
Vilde Bauer Andreassen

Vilde Bauer Andreassen

Head of Finance
+47 468 30 416
vilde@giremobility.com
Håvard Sørensen

Håvard Sørensen

Developer
havard@giremobility.com
Fredrik Gjellesvik

Fredrik Gjellesvik

Developer
fredrik@giremobility.com
Fride Tønseth

Fride Tønseth

UX-designer
fride@giremobility.com
Valery Jusjtsjenko

Valery Jusjtsjenko

Developer
valery@giremobility.com
Dmitriy Saenko

Dmitriy Saenko

Developer
dima@giremobility.com